یکشنبه 09 آذر 1399

مشاهده خبر

رئیس بنیاد صلح گاندی به استان فارس سفر می کند

رئیس بنیاد صلح گاندی به استان فارس سفر می کند

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از سفر رئیس بنیاد صلح گاندی و همراهان به این استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس، سید موئد محسن نژاد با اعلام خبر فوق اظهار داشت: « راجاگوپال پی وی، رئیس بنیاد صلح گاندی و چند نفر از اعضای"جای جاگات"  به کشورایران و استان فارس سفر می کنند. »

اوافزود: « "جای جاگات"  به مفهوم "سلام به جهان" است و اعضای این گروه در سفر دوازده روزه خود  به کشورایران از استان های فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان، یزد،اصفهان، تهران و آذربایجان شرقی بازدید می کنند. »

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس با بیان اینکه این گروه از 23 بهمن به صورت زمینی وارد استان فارس می شوند، ادامه داد: « اقامت  رئیس و اعضای این بنیاد در استان فارس 3 روز است و بازدید از ظرفیت های گردشگری شهرستان های  شیراز، کازرون و اوز در برنامه آنها پیش بینی شده است. »

سید موئد محسن نژاد اضافه کرد: « این گروه از مجموعه تاریخی- فرهنگی حافظیه و مجتمع جهانی صنایع دستی مهستان در شیراز بازدید خواهند کرد و در ادامه نشستی با فعالان گردشگری استان خواهند داشت و پس از آن بازدید از تنگ جهانی چوگان کازرون و شهرستان اوز در برنامه خود دارند.»

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس تصریح کرد: «این گروه به مناسب یکصد و پنجاهمین سال تولد ماهتما گاندی رهبر فقید هند اقدام به یک راهپیمایی جهانی از مبدا دهلی نو تا مقصد ژنو سوئیس با  هدف عدالت، صلح و دوستی بین ملتها نموده اند.»

,

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.